Telefono nr.

Riebalų skirtuvai

Paskirtis

UAB "Buiteka LT" gaminami riebalų skirtuvai skirti augalinės ir gyvulinės kilmės riebalų, aliejų ir taukų atskyrimui iš nuotekų, kurių tankis mažesnis kaip 0,95 g/cm3.
Riebalų skirtuvai netinka buitinėms nuotekoms bei naftos produktams, kuriuose riebalai arba aliejai yra emulsinėje formoje.
Riebalų skirtuvai yra montuojami:
  • Viešbučiuose, restoranuose, moteliuose, kitose visuomeninėse įstaigose, kuriose ruošiamas maistas;
  • Maisto perdirbimo gamyklose;
  • Skerdyklose;
  • Mėsos ir dešrų gamyklose;
  • Žuvies perdirbimo cechuose;
  • Aliejaus gamyklose;
  • Konditerijos įmonėse;
  • Muilo ir kitų higienos prekių gamyklose;
  • Kitose pramonės įmonėse ar visuomeninėse įstaigose, kur nutekamieji vandenys užteršti dideliu kiekiu riebalų.
Riebalų skirtuvai yra montuojami prieš nuotekų valymo įrenginius. Įrenginį sudaro cilindrinė vertikali talpa, kuri gaminama iš armuoto stikloplasčio, o jo viduje nėra judančių dalių, todėl įrenginį lengva transportuoti bei montuoti.
Į riebalų skirtuvą už atskirą mokestį gali būti sumontuota automatinė signalizacija su davikliu. Daviklis signalizuoja apie skirtuve susikaupusių riebalų kiekį. Pasiekus atitinkamą riebalų kiekį, daviklis garsiniu signalu praneša, jog reikia šalinti susikaupusius riebalus.

RIEBALŲ SKIRTUVŲ VEIKIMO PRINCIPAS

Riebalų skirtuvą sudaro trys skyriai. Riebalai įtekėjimo vamzdžiu patenka į pirmąjį riebalų skirtuvo skyrių, kuriame nusėda sunkiausios netirpios dalelės, smėlis, druskos ir kt. Taip pat pirmoje ir antroje kameroje sulaikoma pakibusios medžiagos. Antrajame skyriuje vandens paviršiuje atskiriami ir kaupiami riebalai.
Trečioje dalyje nuo riebalų atskirtas vanduo išleidžiamas tolesniam valymui į biologinio valymo įrenginius arba į miesto kanalizaciją.
Image
PRIEŽIŪRA

Jeigu riebalų skirtuve nėra signalizatoriaus ir lygio daviklio, būtina reguliariai kas dvi savaites patikrinti susikaupusių riebalų sluoksnį. Riebalus iš skirtuvo būtina šalinti, jei riebalų sluoksnio storis daugiau kaip 1 cm. Riebalų šalinimas atliekamas per aptarnavimo liuką, išsiurbiant juos asenizacine mašina.
Jeigu riebalų skirtuve yra lygio daviklis - riebalai siurbiami įsijungus signalizatoriui.

GARANTINIAI ĮSIPAREIGOJIMAI

Riebalų skirtuvo konstrukcijai suteikiama 10 metų, o elektrinei daliai 1 metų garantija. Jeigu eksploatacijos metu riebalų kiekis viršys užsakovo nurodytą riebalų kiekį gaminant riebalų skirtuvą - gamintojas už riebalų skirtuvo veikimo sutrikimus neatsako.
buitekasmalllogo__140x36.png
Andriaus Gustaičio g. 25, Pažėrų k., Kauno raj.
+370 630 45042
info@buiteka.lt

Raskite mus Facebook'e

© Visos teisės saugomos 2024 UAB "Buiteka LT" | Sprendimas: Jmedia