Telefono nr.

Apie mus

Apie mus

Žmogaus ryšys su gamta yra labai svarbus šių dienų pasaulyje, todėl dabartiniu metu vis didesnis dėmesys yra skiriamas gamtos apsaugai, prie kurios žymia dalimi prisidedame ir mes, projektuodami, gamindami ir montuodami buitinių nuotekų valymo įrenginius. UAB "Buiteka LT“ yra įsikūrusi A. Gustaičio g. 25, Pažėrų kaime, Kauno rajone.

Mes siūlome

Įmonė siūlo įvairius buitinių nuotekų valymo ir teršalų apdorojimo sprendimus. Veiklą pradėjo teikdama konsultacijas, ieškodama racionalių ekologinių sprendimų tvarkant buitines nuotekas, vykdydama įvairius eksperimentus, susijusius su aplinkosauga ir ekologija.
UAB "Buiteka LT" projektuoja, gamina, montuoja ir aptarnauja:

Buitinių nuotekų valymo įrenginius

Siurblines

Smėlio gaudykles

Naftos gaudykles

Vandens rezervuarus

Riebalų atskirtuvus

Infiltracinius šulinius

Nuotekų kaupimo ir kitas talpas

Visi įmonės gaminiai atitinka aplinkosaugos reikalavimus. Įmonė garantuoja kiekvieno pagaminto ir sumontuoto valymo įrenginio bedefektinę kokybę 10 metų laikotarpiui nuo įrenginio pastatymo.

Įmonėje dirba kvalifikuoti ir didelę patirtį turintys specialistai, kurie padeda užsakovui rasti optimalų sprendimą, pasirenkant buitinių nuotekų valymo įrenginio tipą, konsultuoja įrenginių eksploatavimo klausimais.

Įmonėje sukaupta didelė nuotekų valymo krypties duomenų bazė, įdiegta pažangi buitinių nuotekų valymo įrenginių gamybos technologija. Įmonė nuolat tobulina nuotekų valymo proceso technologijas ir diegia naujus sprendimus.

buitekasmalllogo__140x36.png
Andriaus Gustaičio g. 25, Pažėrų k., Kauno raj.
+370 630 45042
info@buiteka.lt

Raskite mus Facebook'e

© Visos teisės saugomos 2024 UAB "Buiteka LT" | Sprendimas: Jmedia